Dodaj szkolenie - zarejestruj się | Odzyskaj hasło

Szukaj szkolenia Szukaj szkolenia dla siebie.

Typ szkolenia

Wyszukiwanie zaawansowane

od
do

od
do

Obecnie nie ma szkoleń spełniających podane kryteria.

Zmiana zapytania
Nowe wyszukanie Nowe zapytanie
Rynek szkoleń* Zapytaj o szkolenie

* Rynek szkoleń to platforma ułatwiająca kontakt między osobami/firmami szukającymi szkolenia,
a podmiotami mogącymi je przeprowadzić.

Może zainteresują Cię te szkolenia?

Szkolenia

Płace w praktyce
INFOBIZTECH Sp. z o.o.

Głównym celem szkolenia jest omówienie zagadnień naliczania wynagrodzeń na przykładach praktycznych z uwzględnieniem zmian oraz trudnych przypadków z list płac.

Termin: 2025-12-16 - 2025-12-16 Lokacja: Szkolenie o n l i n e, Mazowieckie

590.00 zł

725.70 zł brutto (Vat 23%)

Szkolenie otwarte.

Obiekty i ośrodki szkoleniowe

Hotel*** "Zajazd Piastowski"
Hotel Kazimierz Dolny, Lubelskie
Więcej...
CONCORDIA DESIGN NOWOCZESNE CENTRUM KREATYWNOŚCI I BIZNESU
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Poznań, Wielkopolskie
Więcej...

Zobacz interesujące artykuły

Zawód+pasja: wywiad z instruktorem narciarstwa
2009-01-28 13:35:21

Wywiad z Instruktorem narciarstwa, podróżnikiem, sportowcem i wspaniałym pedagogiem - z Panem Kamilem Smoter

Artykuł Zawód+pasja: wywiad z instruktorem narciarstwa
Podręcznik trenera
2008-09-01 11:40:55

Wszystkich, których interesuje zawód trenera, zainteresuje z pewnością informacja o tym, że udostępniony został Podręcznik Trenera, przygotowany w ramach projektu Dobry Trener NGO.

Artykuł Podręcznik trenera
Sprawozdanie z międzynarodowej konferencji e-TRAVEL FORUM Warszawa, 29-30 stycznia 2008 roku
2008-02-27 13:01:42


W dniach 29-30 stycznia 2008 r. w Warszawie w Hotelu Holiday Inn odbyła się międzynarodowa konferencja e-Travel Forum. Tematem przewodnim było przedstawienie zagadnień związanych z e-commerce w turystyce. Przez dwa dni uczestnicy mieli okazję zapoznać się z wyzwaniami, jakie stwarza obecnie internet wobec całej branży turystycznej, w tym sprzedaży ofert turystycznych przez internet, a także nowych szans i możliwości wynikających z upowszechniania dostępu do internetu.

Szkolenia zawodowe szansą na znalezienie pracy
2009-12-04 14:14:55

Zaczynasz dzień od szperania w ofertach pracy w lokalnych gazetach, bądź w lokalnych internetowych mediach? Jak długo trwa już ten stan? Czy czujesz, że powoli zaczyna uchodzić z Ciebie powietrze? Czas to zmienić! Rusz głową i spróbuj swoich sił na kursach zawodowych, które nie tylko dadzą ci nowe umiejętności, ale także pozwolą na sprawdzenie własnych reakcji w kontaktach z innymi ludźmi.

Bezpłatne szkolenie - „O PODATKACH W 2010 ROKU I NIE TYLKO”
2010-01-08 12:36:18

12 stycznia br. w hotelu Sympozjum w Krakowie odbędzie się bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców w zakresie zmian w przepisach podatkowych od 2010 roku. Spotkanie organizowane jest przez Stowarzyszenie Podatników w Polsce i Zespół Doradców Podatkowych J. Czernecki Sp. z o.o. Wśród wykładowców i zaproszonych gości będzie m.in. Dyrektor Izby Skarbowej w Krakowie oraz naczelnicy krakowskich urzędów skarbowych, parlamentarzyści i wiele innych specjalistów z dziedziny podatków.

Artykuł Bezpłatne szkolenie - „O PODATKACH W 2010 ROKU I NIE TYLKO”

Kategorie szkoleń

Typy szkoleń: Zapisz się na newsletter. Napisz jakiego szkolenia szukasz - Rynek szkoleń

Współpraca

AVENHANSEN Szkolenia AVENHANSEN
 Akademia MDDP

Dołącz do nas



Szkolenia pracy Gorzów Wlkpwojewodztwo

© 2010 - 2025 Aplit.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.